Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Optipro

РАСИПАН МОНИТОР 19 инчи

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Неисправен - за делови
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво дечки,
Барам лцд/лед монитор 19 инчи, по можност да е РАСИПАН (само екранот и пластиките да се во исправна состојба-да не се скршени :) )
Пошо чачкам нешто со електроника и слично експериментирам, дојде на ред и некоја модификација со мониторчиња :)

Пишете ми доколку имате нешто слично.
Доколку треба и колку треба ке си платам.

Информации

Автор
Optipro
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
124

Повеќе огласи од Optipro

На врв Дно