Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
petre.dimov

РАМ меморија за лаптоп SODIMM (2Rx16 PC2-6400S 666-12-A3)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

Здраво,

Купувам рам меморија 2x2GB за лаптоп со следната спецификација:
2Rx16 PC2-6400S 666-12-A3

Информации

Автор
petre.dimov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
293

Повеќе огласи од petre.dimov

На врв Дно