Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
maci

Рам меморија DIMM DDR3 1333/1066/800 MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Користен одлично сочуван
Истекува

Опис

проверете по фиоките :)

1333/1066/800 MHz

Информации

Автор
maci
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
148
На врв Дно