Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
S

Продадено Ram memorii ddr3 4gb/1600mhz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
10.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
50 pcs-----10000 den

Информации

Автор
sasemkd
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
154

Повеќе огласи од sasemkd

На врв Дно