Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

RAM мемории, DDR2, DDR3

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен со траги на користење
Цена
1.300 ден.
Истекува

Опис

3x 1GB A Data DDR2 667MHz - 200 ден парче
2x 2GB Kingston DDR3 1333MHz - 400 денари
1x 4GB Patriot DDR3 1600MHz - 500 денари

Сите комплет: 1.300 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
453

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно