Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Рам Кингстон DDR4 2х16GB и Кулерче

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Рамот е изваден лично од моја конфигурација поради упгрејд.
Нема никаква мана на него и воедно има гараниција сеуште како што можете да видите на сликата.
Кулерот е изваден од мое лучно куќиште пред 2 дена и не е вртен ни 1 минута.
Сликите што ги гледате се од самите работи кои ги добивате кога би ги купиле.
Кутии немам и други работи немам освен тоа што е сликано.
Спецификации на рамот : https://www.kingston.com/dataSheets/HX432C16FB3K2_32.pdf


Ве молам за проценка.
Не се продава само една плочка се продаваат двете во пар.
Замени не примам никакви.
Контакт/Вибер : +38975651213 Зоки

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Последна промена
Прегледи
488

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно