Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
shooter

Купено RAM DDR4 2x8gb Kit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Купувам
Состојба
Не е назначено
Истекува

Опис

Купувам кит 2х8gb DDR4. Понуди може тука и пп.

Информации

Автор
shooter
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
267

Повеќе огласи од shooter

На врв Дно