Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Vladhi

RAM DDR4 2x16 32gb (Neotvoren) Corsair Vengence LPX 3200MHz CL16 // Ponudete cena

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

RAM DDR4 2x16 32gb (Neotvoren) Corsair Vengence LPX 3200MHz CL16
Ponudete cena

Информации

Автор
Vladhi
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
151
На врв Дно