Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено RAM 8GB DDR4 2666 и 320MHz

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Transcend 8GB 3200MHz - 800 денари.
A Data 8GB 2666MHz - 700 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
250

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно