Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
AfterMaxify

R - SIM за отклучување на iPhone од Мобилен Оператор

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да


Достапни на лагер околу 10 парчиња RSIM, поддржани се сите верзии на iPhone од 5S до 14ка Pro Max, до последниот iOS 16.6.
ЦЕНА: 2000 ДЕНАРИ
ПРАЌАМ И ПО КАРГО.

НАПОМЕНА: ЧИПОТ ОТКЛУЧУВА ТЕЛЕФОНИ ОД ОПЕРАТОР (ТMOBILE, AT&T, SPRINT, VERIZON, VODAFONE ИТН.)
НЕ Е ЗА ОТКЛУЧУВАЊЕ ICLOUD/BLACKLISTED УКРАДЕНИ ТЕЛЕФОНИ И СЛИЧНО.​

Информации

Автор
AfterMaxify
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
118

Повеќе огласи од AfterMaxify

На врв Дно