Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
tomi

PULSE AMD Radeon™ RX 6800

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
350 €
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Перфектна состојба, копана 3-4 месеци, гаранција истечена...
Може проверка на лице место (Скопје)
цена: 350 evra

Информации

Автор
tomi
Поднесена
Последна промена
Прегледи
386

Повеќе огласи од tomi

На врв Дно