Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
fuzzjaw

Продадено Pulsar Xlite V2 Wireless

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.200 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.pulsar.gg/products/xlite-v2-wireless-gaming-mouse
Се продава маусот од насловот, Pulsar Xlite V2 Wireless, бела боја.

Се работи за ergo right-handed маус со тежина од 59 грама. Одлична изработка, одличен сензор, ама не ми легна и го заменив со друг.

Купен пред неколку месеци од MaxGaming, користен по 3-4 часа неделно за гејминг.

Истиот е во беспрекорна состојба, и доаѓа со Corepad AIR glides наместо фабричките.

Го добивате во кутија, комплетно пакување.
  • Ми се допаѓа
Реакции: Davko010

Информации

Автор
fuzzjaw
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
476

Повеќе огласи од fuzzjaw

На врв Дно