Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

PSU продолжителни кабли

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да

BITFENIX ALCHEMY 2.0​

се продаваат каблите од сликата,истите се ставени во пц 5 дена и извадени
се нови без никакви знаци на користејње

има:

24 пин -30 см(матична)
8 пин-50 см(процесор,не се дели 4+4 )
6 пин-50 см(графичка 2 парчина)
1 кабел молех конектори

линк за каблите: Alchemy 2.0 Modular Cable
видео за каблите:
View: https://www.youtube.com/watch?v=x_kIqHcaAWM


напомена:комплетот не се дели,без замени

ЦЕНА 1500 ДЕНАРИ

  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
253

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно