Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
F

Продадено PSU Gigabyte 470w

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Напојување ПСУ Gigabyte GE-E470A-C4 470w.
Напојувањето е супер сочувано, не е отварано, сервисирано, поправано…
Се продава поради надоградба

Информации

Автор
Fidan
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
83

Повеќе огласи од Fidan

На врв Дно