Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

PSU EVGA Supernova P5 850w Platinum

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправно напојување EVGA p5 Supernova 850w Platinum
Ги поседува следниве кабли:
1x Power cable
1x 24pin
1x DPU
2x Sata
2x VGA
1x molex

Набавено од Mindfactory.de 11.2021, користено нешто помалу од една година,
Следува без кутија и гаранција.
Може испорака по карго
Цена 5000 денари Фиксна
контакт 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
636

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно