Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

PSU Deepcool DQ750ST 80+ gold

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам напојување Deepcool DQ750ST 80+ gold
Користено 20 месеци за мајнинг, без никаква маана

Цена 3500ден
Контакт ПП или телефон: 077 638 126
Може и испорака по карго

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
238

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно