Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Skorp

Продадено PSU Cooler Master B700

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
1.500 ден.
Истекува

Опис

Продавам Cooler Master B700. Напојувањето си работи најнормално, нема гаранција и се менува поради апгрејд.
Користено за лајт гејминг. Доаѓа со оригинална кутија и сите додатоци.

Информации

Автор
Skorp
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
127

Повеќе огласи од Skorp

На врв Дно