Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Source441

PSU Cooler Master 750

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
2.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Се продава напојување Cooler Master G750M

фалат еден сет сата кабли.

Информации

Автор
Source441
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
565
На врв Дно