Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
boksata

PSU 450W BE QUIET! SFX POWER 3 80 Plus Bronze

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.bequiet.com/en/powersupply/2309
Продавам SFX напојување:

PSU 450W BE QUIET! SFX POWER 3 80 Plus Bronze

Купено од Нексио пред скоро година, меѓутоа користено само неколку пати. Сеуште под гаранција.

Цена: 3000 денари.
По карго не би праќал, не ја чувам кутијата.

Информации

Автор
boksata
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
54

Повеќе огласи од boksata

На врв Дно