Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено PS5 Game: Horizon Forbiden West

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нови неотпакувани за PS5. Купени од Србија ако нешто мења при користење на акаунтот.

Horizon - 3,000 денари
Ratchet - 1,200 денари

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
681

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно