Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено PS5 Game Horizon : Forbidden West

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
2.600 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Нова неотпакувана, купена од Србија.

Фиксна: 2,600 денари.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Последна промена
Прегледи
272

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно