Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
gOJDO

Продадено PS5 fat disc version + PS5 игра Sackboy

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
21.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам комплетно исправен, многу малку користен и без знаци на користење PS fat disc version. Доаѓа спакуван во оригиналната кутија со сите додатоци мeѓу кои еден контролер и игра Sackboy.

Цена, фиксна: 21000 денари
075 437-061, Кирил

Информации

Автор
gOJDO
Поднесена
Последна промена
Прегледи
195

Повеќе огласи од gOJDO

На врв Дно