Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
StalkeR

Продадено PS4 Slim 500GB, 2 контролери, 4 игри

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Го продавам PS от, купен пред година и пол од А1. Состојба 9.9/10.
Оди комплет со двата dualshock контролери, back button и игрите од сликата.

Комплет пакување, , кабли , кутија и сл.

Информации

Автор
StalkeR
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
341

Повеќе огласи од StalkeR

На врв Дно