Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
TheDimiskov

PS4 PRO 1TB

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам PS4 Pro 1TB, конзолата е одлично сочувана и работи перфектно. Веќе не ја играм и решив да ја продадам.На најнов софтвер.
Доаѓа со сите кабли и контролер.

Цена 12,000

Само Скопје, не праќам по карго по други градови, без замени

Контакт ПП или смс на 070 399 508
Александар

Информации

Автор
TheDimiskov
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
186

Повеќе огласи од TheDimiskov

На врв Дно