Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
vladimir171

Продадено PS4 500gb

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам PS4 првиот модел со еден контролер и две игри со него( фифа 16 и 14 ).
Конзолата си е исправна, исчистена и ставено е нова паста.

Се трга од продажба

Информации

Автор
vladimir171
Поднесена
Последна промена
Прегледи
559

Повеќе огласи од vladimir171

На врв Дно