Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DemoUser

Продадено Пролетно чистење

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
1.000 ден.
Истекува

Опис

Работите кои ги гледате се седени под кревет со месеци.
Сите работи се функционални и работат со тоа што не продавам работи кои не работат.
Сите овие работи идат комплет не се делат и цената е банална колку за една гајба пиво.
На сликите ќе најдете многу работи :
Тракалца за столица , утп печ кабли кратко од по пола метро 20 см и други големини , дисплеј порт то мини дисплеј порт кабел угреен , штеќери и утикачи ТЕМ ЧАТЕШ словенски не се кинезарија или турски, мп3 плеерче работи на на 1 мала батерија на кое се става мемориска картичка , слушалки, адаптери , кабелче/адаптери за аудио слушалки , хдми кабли гланц нови и други ситници.
Уз пат се друго што ќе најдам под кревет на тој што ќе дојде да ги земе ќе му ставам се во една кутија поголема и нека носи се па ако сака нека фрла после но тоа е негова одговорност затоа што сите работи се функционални и можат да се искористат.Цена 1000 денари и доколку мислите дека нема толкава вредност тука во работиве понудете цена во приватна порака.
Стрикно подигање од кај мене пред зграда.
Контакт/Вибер : 38975651213
  • Ми се допаѓа
Реакции: NiNo_v

Информации

Автор
DemoUser
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
455

Повеќе огласи од DemoUser

На врв Дно