Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
no_retreat

Продовам повеќе видови на Gold и Platinum напојувања

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
4.500 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1x GreatWall 1200W Gold - Цена 4500ден
1x Kolink Continuum 1200W Platinum - Цена 5000ден
1x Be Quite Straight Power 11 1000W Gold - Продадено!
2x Corsair HX 1200 Platinum - Продадени!
1x Corsair HX 1000 Platinum - Продадено!
1x EVGA P5 850W Platinum - Продадено!
1x LC Power 1650W Gold - Продадено!
1x LC Power 1000W Gold - Продадено!

Сите напајања се модуларни и сите доаѓаат со комплет кабли, сите напајања се тестирани и исчистени, ниту едно не е отварано или сервисирано, сите се со фабричка пломба.

Цените се фиксни,
Може испорака на ваш трошок,
Контакт ПП или 077 638 126

Информации

Автор
no_retreat
Поднесена
Последна промена
Прегледи
209

Повеќе огласи од no_retreat

На врв Дно