Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
despotovikj

Продолжување на договор со A1 (VIP)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Здраво,

Имам договор за продолжување со А1 (ВИП)

Ве молам проценка за

Xiaomi Redmi Note 11 Pro 6/128 - Neverlock​


Уредот ќе биде со 2 години гаранција.

Поздрав,

Информации

Автор
despotovikj
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
401

Повеќе огласи од despotovikj

На врв Дно