Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Goce gl

Продолжителни Кабли,Таблет

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
1 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
1.ТАБЛЕТ ФИЗИЧКИ МАКСИМАЛНО ЗАЧУВАН(РАБОТИ САМО НА СТРУЈА БАТЕРИЈАТА Е ИЗВАДЕНА ОД НЕКОРИСТЕЊЕ СТАНА НЕУПОТРЕБЛИВА)
НА ЛИНКОТ ИМАТЕ ДЕТАЛНИ СПЕЦИФИКАЦИИ- https://mobilespecs.net/tablet/nextbook/NextBook_Multimedia_NX007HD8G.html-ЦЕНА 1000 ДЕНАРИ

2.ПРОДОЛЖИТЕЛНИ КАБЛИ СТАНДАРД ЗА БИЛО КОЕ НАПОЈУВАЊЕ ЗА ПОДОБАР ИЗГЛЕД.КАБЛИТЕ СЕ НОВИ НЕКОРИСТЕНИ-ЦЕНА 2000 ДЕНАРИ

ЗА БИЛО КАКВО ИНФО ПОРАКА ИЛИ 076503312

ГРАД ПРИЛЕП(ПУШТАМ ПО КАРГО)
ЦЕНИТЕ СЕ ФИКСНИ

Информации

Автор
Goce gl
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
229

Повеќе огласи од Goce gl

На врв Дно