Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
J

Продадено Продажба на Рам (32Кит) / ССД мемории(2 ТБ)

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
6.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Се продаваат неколку останати ссд дискови од ригови(Чиа) Тестирани, исправни и сите се со 80% + Health, записите се пониско од TBW warranty на сите, бидејќи беше прилично не исплатливо =)

Исто така и рам Kit of 2
Hyper X fury black 2x16 GB 3200 MHZ (Гаранција до 05.2026) - Можам да дадам копија од гаранција како потврда, има повеќе сметки на истата. - Цена 6.000Денари.
ССД Мемории како горе наведено:

1. Gigabyte Aorus Gen4 NVME 2 TB Запис околу 470 ТБ, Remaining Health 86% All optimal Гаранција Анхоч до 05.2024 Цена 8.500 Денари
2.Samsung Evo Plus 2 TB Samsung warranty (Kupeni od US) 2 Парчиња, 80-86 %Health Запис околу 500TB Samsung TBW e 1200TB.Samsung garancija(Znam deka e nebitna)do 05.26 Цена 7.800 Парче
3.Samsung 980 PRO 2TB Samsung warranty (Kupenо od US) 82%Health запис 520 ТБ Samsung TBW e 1200TB.Samsung garancija(Znam deka e nebitna) до 05.26 Цена 8.500

Информации

Автор
Jovchez
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
361

Повеќе огласи од Jovchez

На врв Дно