Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Jokerski

Продажба на половни Хард Дискови за камери и backup

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
386.500 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Момци,

Продавам половни хард дискови:

Toshiba S300 6TB Surveillance 2 ком. цена за комад - 6500
Seagate BarraCuda 4TB 5 ком. цена за комад - 4500
Western Digital Purple 6TB 2 ком. цена за комад - 7000 PRODADENO
DELL EMC Exos 7EB 8TB 1 ком. цена за комад - 9500
Western Digital Purple 4TB 8 ком. цена за комад - 5000
Western Digital Blue 4TB 1 ком. цена за комад - 4500
Seagate SKYHAWS Surveillance 6TB 2 ком. цена за комад - 6500
Toshiba P300 4TB x4 4 ком. цена за комад - 4500
Intenso 5TB 2,5" external USB 3.0 56 ком. цена за комад - 4500

Сите дискови се со минимум 6 месеци гаранција, освен последните Intenso 5TB кои имаат 1 месец гаранција.
Хард дисковите се тестирани и во исправна состојба, при продажба на увид ќе правиме проба.
За поголеми количини може и мала корекција на цена.

Контакт ПП

Информации

Автор
Jokerski
Поднесена
Последна промена
Прегледи
309

Повеќе огласи од Jokerski

На врв Дно