Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Dinamit

Продадено Продажба на големо. ХДД, ССД. Евтино топтан

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
2 €
Истекува

Опис

Се продаваат половни делови
40 хард дискови и 3 Nvme SSD 256gb

Напомена ХДД се тестирани и работат. Не очекувајте нови дискови, но за постари компјутери ќе завршат работа.

Вкупно има (2 пакети)
минимум за купување е еден пакет, кој содржи: ( 20 дискови)

1 пакет вклучува:

1. 250gb Western digital Blue x12
2. 500gb Hitachi, WD Blue Х6
3. 320-500gb (2.5")за лаптоп X2

Цена за еден пакет е 40 евра

Или по диск само 2 евра
Доколку немате потреба од 2.5" дискови, има можност да се купат и само големи т.е по 18 парчиња
Цената ќе биде иста х2 евра 36 евра2. NVme 256GB извадени од нови лаптопи
Поради надградба со поголеми.

Комплет за сите 3 парчиња 40 Евра

Информации

Автор
Dinamit
Поднесена
Последна промена
Прегледи
532
На врв Дно