Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
iface

Prodazba na Graficki

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Se prodavaat graficki karti
Gigabyte Rtx 3060Ti Gaming OC Pro 8GB x3 fans 1x8+1x6 power- 18000MKD
Msi Rtx3060 12GB x2 fans 1x8 power 12 meseci garancija - 19000MKD
Sapphire Rx570 8GB x2 fan 1x8 power- 5000MKD
Asus Rx580 4GB x2 fan 1x8 power x1 DVI-D -4000MKD

Информации

Автор
iface
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
826

Повеќе огласи од iface

На врв Дно