Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
DeepImpact

Prodazba i naracki na asic mineri

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
Проценка
Истекува

Опис

U cenata ne e vklucena carina i dostava


Antminer D7 1770G $3580
Antminer E9 PRO 3480M $2070
Antminer L7 9050M $4030
Antminer L7 9300M $4800
Antminer S19 90T $830
Antminer S19J PRO+ 120T $1620
Antminer S19XP 141T $3260
Jasminer X4QZ 840M $1450

Информации

Автор
DeepImpact
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
128

Повеќе огласи од DeepImpact

На врв Дно