Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам Zephyrus G14 Ryzen 5900hs RTX 3060 laptop

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
51.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Лаптопот е во одлична состојба без ниту една гребнатинка , батерија 90%

Specs:
RYZEN 5900HS
40GB RAM
RTX 3060
1 TB NVME
2K IPS 144HZ PANEL

ЦЕНА : 51.000мкд
  • Ми се допаѓа
Реакции: Miki98

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
299

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно