Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продавам Xiaomi X3 Pro 8/256gb.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
199 €
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Карго
  1. Да
Телефонот е купен од сетек на 08.11.2021
Гаранција до 2023
Одлично сочуван без точка на него.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
438

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно