Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
psyside

Продавам Xiaomi 12S Ultra 12/256

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
51.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
psyside
Поднесена
Последна промена
Прегледи
404

Повеќе огласи од psyside

На врв Дно