Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам Xiaomi 11T - 128 GB

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Го продавам телефонот од наведениот оглас, земен од Телеком со истечена гаранција. Користен со заштита напред и маска од прв ден. Оди во оригинално пакување со кутија. Сочуван одлично без оштетувања.

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
125

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно