Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
deni.mitev

Продадено Продавам Western Digital 4TB wd blue 20 парчиња.

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
20 комада користени за чиа копање 1 месец.

Донесени од германија без гаранција.

Проценка за сите и за парче по парчњ.

Информации

Автор
deni.mitev
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
470

Повеќе огласи од deni.mitev

На врв Дно