Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
T

Продадено Продавам WD RED 4TB -WD40EFZX

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
4.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Продавам неотпакован WD40EFZX 4TB. Земен за време на блек фрајдеј од маркетот на форумов.

Информации

Автор
Trtka
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
241

Повеќе огласи од Trtka

На врв Дно