Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Anungunrama

Продавам ТВ LGUN74 50`

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
17.000 ден.
Истекува

Опис

Го продавам телевизорот од насловот, 4К 50 инчи, купен од Нептун пред отприлика 2 години. Закачен на ѕид од тогаш и негибнат, во одлична состојба. Повеќе инфо овде: LG UN74 50 inch 4K Smart UHD TV | LG UK а за состојбата у ПП :)

Информации

Автор
Anungunrama
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
257

Повеќе огласи од Anungunrama

На врв Дно