Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Bozoo

Продавам TUF Gaming VG249Q Gaming Monitor

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
7.000 ден.
Истекува

Опис

Карго
  1. Да
Купен од сетек пред година и пол користен е пола време како помошен монитор од време на време , без мртви или заглавени пиксели.
IPS Panel
144hz
24inch screen
FullHDЦена 7.000 денари.

Информации

Автор
Bozoo
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1207

Повеќе огласи од Bozoo

На врв Дно