Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Necromancer

Продадено Продавам TP-Link SafeStream Gigabit VPN Router

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
6.200 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
 1. Да
Карго
 1. Да
Продавам TP-Link ER-6020 (V2) Gigabit Multi-WAN VPN Router, нов, само отпакуван и вратен во кутија. Купен е по грешка, од Сетек.

Цена: 6200 (100EUR)

Некои спекс...
 • 64-bit dual core dedicated processor for outstanding performance
 • Equipped with 1 Gigabit WAN port, 3 Gigabit WAN/LAN ports and 1 Gigabit LAN port
 • Supports multiple VPN protocols including IPsec/PPTP/L2TP, helping users to establish VPN connections more flexibly
 • Supports up to 64 IPsec VPN tunnels with a hardware-based VPN engine
 • Captive portal provides a convenient method for guest authentication
 • Abundant features including load balance, bandwidth control and access control* сликите не се од мојот рутер, но се идентични.
 • Ми се допаѓа
Реакции: Oktar

Информации

Автор
Necromancer
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
115

Повеќе огласи од Necromancer

На врв Дно