Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
 • Важно
  Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
  Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
dangthe

Продавам Tofu65 keyboard kit

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
8.000 ден.
Истекува

Опис

Продавам KbdFans Tofu65 keyboard kit. Во китот доаѓа:

 • Aluminium case in grey
 • DZ65RGB pcb
 • Aluminium plate
 • Дополнителен Carbon fiber plate
 • Пена помеѓу plate и pcb
 • Пена помеѓу pcb и case
 • Стабилизатори (подмачкани)
 • Тег од месинг за тежина

Ѝ требаат само свичеви и капачиња и може да се користи. Доколку некој е заинтересиран, имам и свичеви и капачиња, нудам и помош за склопување ако треба.

Информации

Автор
dangthe
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
1495

Повеќе огласи од dangthe

На врв Дно