Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
Banjifiko

Продавам тело од Nikon D60

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
Проценка
Истекува

Опис

Продавам тело од Nikon D60, функционално, комплет со полнач и две батерии (не знам колку држат)
Цена по договор

Информации

Автор
Banjifiko
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
64

Повеќе огласи од Banjifiko

На врв Дно