Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
rubik

Продавам телевизор Tesla 43E635BFS

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Нов
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Линк за спецификации
https://www.a1.mk/webshop/mk/tv/tesla-43e635bfs/1000043741
Продавам телевизор Tesla 43" земен од А1, користен месец дена. Гаранција 3 години.
Спецификации:
Android 11, Full HD
8GB Rom
1GB Ram

Цена: 12 000 ден.

Информации

Автор
rubik
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
130
На врв Дно