Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
martinmax

Продавам телевизор Sony XF75 43‘

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
15.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Телевизорот е во одлична состојба, без никакви проблеми или маани, мн малку користен како секундарен телевизор во спална.
Купен е пред 4г по цена од 33000 денари и има гаранција од уште 1 година.

Повеќе детали

Цена
15000 ден
  • Ми се допаѓа
Реакции: TheMarshal

Информации

Автор
martinmax
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
911

Повеќе огласи од martinmax

На врв Дно