Стани премиум член, добиј куп бенефити и поддржи ја работата на IT.mk!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
NightfurY

Продавам Тастатура Logitech Gaming G Pro Mechanical Black

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики

Нема Слика

Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
5.000 ден.
Истекува

Опис

Kако што и гласи насловот продавам тастатура

Logitech Gaming G Pro Mechanical Black​

Тастатурата е користена 1 година во домашни услови и не пушачка средина , без знаци на оштетување .
Тастатурата е мометално со GX CLICKY SWITCHES(плави свичеви) и не се разбирам баш многу али мислам дека има можност за замена на постоечките свичеви , доаѓа со оригинална кутија и се што има во неа од брошурки , стикер за лепење и тн, тастатурата е РГБ така да може да менувате било која боја и да посакувате или комбинација со помош на ГХУБ софтверчето .

Не би сакал да ризикувам и праќам по карго ради оштетување , така да ја продавам Скопје .
Цена : 5,000 ден.

Информации

Автор
NightfurY
Поднесена
Последна промена
Прегледи
247

Повеќе огласи од NightfurY

На врв Дно