Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
K

Продадено Prodavam tastatura Asus Rog Strix Scope TKL Delux wired

Статус
Овој оглас е заклучен.

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Користен одлично сочуван
Цена
3.000 ден.
Истекува

Опис

Информации

Автор
Kiro619
Поднесена
Изменето од модератор
Прегледи
437

Повеќе огласи од Kiro619

На врв Дно