Стани премиум член и добиј попуст на 2000+ производи и куп други бенефити!
  • Важно
    Имате проблем со најава или регистрација на it.mk?
    Побарајте го решението на вашиот проблем ТУКА!
2AM

Продавам таблет Galaxy Tab A9 и слушалки Galaxy Buds FE

Слики


Тип
Продавам
Состојба
Не е назначено
Цена
12.000 ден.
Истекува

Опис

Гаранција
  1. Да
Продавам нови неотпакувани:
  • таблет Galaxy Tab A9 - цена 7.500 мкд
  • слушалки Galaxy Buds FE - цена 4.500 мкд

Производите се добиени на подарок и не се отворени.
Доаѓаат со документ-испратница која е во функција на гаранција (потврдено од Самсунг Македонија).

Информации

Автор
2AM
Поднесена
Последна промена
Прегледи
148

Повеќе огласи од 2AM

На врв Дно